0

Wyniki zawodów zobacz archiwum

Relacja z Zawodów Otwarcia Sezonu 2015 r.

Wyniki zawodów | 2015-05-07 | Publikujący: Koło ZŁOTA KACZKA Piła

Dnia 01.05.2015 r. na jeziorze Żwirkowym, odbyły się zawody spławikowe naszego koła. Otwarcie sezonu odbyło się o godz. 7.00 . Zawodników powitał Prezes Koła Ryszard Dymek. Po przywitaniu przystąpiono do losowania stanowisk i udanie się zawodników na stanowiska. Zawody jedno turowe odbyły się o godz. 9.00 i trwały do godz. 12.00. W zawodach uczestniczyło 14 seniorów i jeden junior. Od rana padał deszcz , lecz w miarę trwania zawodów pogoda się poprawiała i na zakończenie świeciło słońce. Klasyfikacja: Juniorzy: Jako jedyny wśród ...... więcej

Zawody o Tytuł Mistrza Koła 2015r.

Wyniki zawodów | 2015-04-29 | Publikujący: Koło ZŁOTA KACZKA Piła

Tegoroczne zawody zostały przeniesione na Zalew Koszyce II , gdyż na rzece Noteć w Milczu , były trudne warunki do wędkowania. Zmianą warunków chcieliśmy zachęcić wędkarzy naszego koła do większego udziału w rywalizacji. Nic z tego nie wyszło. Brak zaangażowania członków naszego koła jest przerażająca. Zawody odbyły się w dniu 26.04.2015 r. na Zalewie Koszyce II. Metoda spławikowa. Rano pogoda nie dopisała. Pochmurno i padał deszcz, lecz gdy udaliśmy się na stanowiska wypogodziło się i buło ciepło. W zawodach startowało 14 seniorów i 3 ...... więcej

Drużynowe zawody o Puchar Złotej Kaczki 12.04.2015 r.

Wyniki zawodów | 2015-04-14 | Publikujący: Koło ZŁOTA KACZKA Piła

W dniu 12 kwietnia 2015 r. na Zalewie Koszyce rozegrane zostały zawody w wędkarstwie spławikowym w kategorii drużynowej, oraz indywidualne juniorów. Były to zawody o Puchar Koła Złota Kaczka. To pierwsze w tym roku zawody z cyklu "Grand Prix" Okręgu Nadnoteckiego PZW . Zawody odbyły się w jednej turze od godz. 10.00 do godz. 13.00 . Do rywalizacji stanęło 10 drużyn, i indywidualnie 13 zawodników oraz 12 juniorów. Łącznie 4 sektory i 55 wędkarzy. Atmosfera zwodów wspaniała, tylko pogoda nie dopisała. Od rana padało i wiał silny wiatr, w miarę ...... więcej

Zakończenie Sezonu 2014 r.

Wyniki zawodów | 2014-09-17 | Publikujący: Koło ZŁOTA KACZKA Piła

Koło nasze w dniu 13.09.2014 r. zorganizowało zawody spławikowe na Zakończenie Sezonu 2014 r. Zawody odbyły się na jeziorze Żwirkowym, przy wspaniałej słonecznej pogodzie. W zawodach uczestniczyło 15 zawodników w tym jeden Junior. Rywalizacja rozpoczęto o godz. 8.30 i trwała trzy godziny. Sędzią Głównym był Zbigniew Kramarz . Najlepsze wyniki wśród seniorów: I miejsce - Włoch Radosław II miejsce – Włoch Henryk III miejsce – Dymek Ryszard Wśród juniorów jako jedyny startował Kowalski Patryk i zabrał największy ...... więcej

XI Zawody Spławikowe o Puchar Telewizji Kablowej Antserwis z Wałcza.

Wyniki zawodów | 2014-09-10 | Publikujący: Koło ZŁOTA KACZKA Piła

W dniu 07.09.2014 r. na jeziorze Żwirkowym w okolicy Krępska , odbyły się XI Zawody Spławikowe o Puchar Telewizji Kablowej Antserwis z Wałcza. W zawodach uczestniczył Zarząd Koła oraz zaproszeni sponsorzy wspomagający nagrodami nasze koło. W zawodach uczestniczyło 15 zawodników. Zawody odbyły się w dwóch sektorach i dwóch turach. Pierwsza tura rozpoczęła się o godzinie 9.00 i druga tura o godzinie 13.00. W przerwie między turami zostały podliczone punkty i losowanie stanowisk. W między czasie zawodników częstowano kiełbaskami z grila. Pogoda ...... więcej

Zawody Spławikowe Młodzieży o Puchar Koszyc

Wyniki zawodów | 2014-09-09 | Publikujący: Koło ZŁOTA KACZKA Piła

Dnia 06.09.2014 r. na Zalewie Koszyce II odbyły się Zawody Spławikowe Młodzieży o Puchar Koszyc. Zawody organizowało Koło PZW Gwda i kończyły rywalizację młodzieży w "Grand Prix" Okręgu Nadnoteckiego PZW. Koło PZW Złota Kaczka reprezentowali: Cerajeski Patryk – zajął IV miejsce, Idzikowski Marcin - zajął VIII miejsce, Wolny Łukasz - zajął XI miejsce, W ogólnej klasyfikacji GP nasi reprezentanci zajęli miejsca: II miejsce - Cerajeski Patryk, V miejsce - Wolny Łukasz, VI miejsce - Idzikowski Marcin, Więcej na stronie: ...... więcej

Puchar Wójta Gminy Kaczory

Wyniki zawodów | 2014-09-01 | Publikujący: Koło ZŁOTA KACZKA Piła

W dniu 31.09.2014 r. na jeziorze Kopcze odbyły się Drużynowe Zawody Spławikowe o Puchar Wójta Gminy Kaczory. Zawody zaliczane do Grand Prix Okręgu Nadnoteckiego. W zawodach uczestniczyło 9 drużyn i troje zawodników indywidualnych. Sędzia Główny – Zbigniew Gogoliński. Nasze Koło Złota Kaczka reprezentowali: Kazimierz Robowski Radosław Włoch Wojciech Turowski Mimo wielkich starań , szczęście naszym zawodnikom nie dopisało. Zajęli dopiero szóste miejsce. I miejsce zajęli – Koło Wałcz Miasto, II miejsce zajęli – Koło Złota ...... więcej

VII Memoriał H. Baszaka.

Wyniki zawodów | 2014-08-07 | Publikujący: Koło ZŁOTA KACZKA Piła

W dniu 27.07.2014 r. na Zalewie Koszyce II Koło PZW „Policja” zorganizowało zawody spławikowe. VII Memoriał H. Baszaka. Z naszego koła Złota Kaczka startowało czterech zawodników. Radosław Włoch – zajął III miejsce. Wojciech Turowski – zajął VI miejsce. Ryszard Dymek – zajął XVIII miejsce. Kazimierz Robowski – zajął XVII miejsce. W zawodach uczestniczyło 21 zawodników. ... więcej

Relacja z Zawodów Spławikowych o Tytuł Mistrza Koła Złota Kaczka 2014r.

Wyniki zawodów | 2014-05-06 | Publikujący: Koło ZŁOTA KACZKA Piła

Koło nasze w dniu 04.05.2014 r. przeprowadziło zawody spławikowe o Tytuł Mistrza Koła PZW Złota Kaczka. Zawody odbyły się na rzece Noteć w pobliżu miejscowości Milcz. Pogoda nie dopisała. Rano mróz do -2° C , a w trakcie zawodów wiał silny wiatr przeszkadzający w zarzucaniu wędek. O godz. 7.00 Prezes Koła Ryszard Dymek dokonał otwarcie zawodów i przystąpiono do losowania stanowisk. Na zawody stawiło się zaledwie 9 seniorów i 3 juniorów. Najbardziej ambitnych ludzi w naszym kole . Większość członków to wygodnisie i ...... więcej

Relacja z Zawodów Otwarcia Sezonu 2014 r.

Wyniki zawodów | 2014-05-05 | Publikujący: Koło ZŁOTA KACZKA Piła

Relacja z Zawodów Otwarcia Sezonu 2014 r. Dzień 1 maja 2014 r. pogodny i słoneczny. Nad jeziorem Żwirkowym w Krępsku spotkali się członkowie naszego koła , na zawodach otwarcia sezonu. Na zawody zgłosiło się 5 juniorów i 15 seniorów. Otwarcie zawodów i losowanie stanowisk odbyło się o godz: 7.00 . Po losowaniu zawodnicy udali się na swoje stanowiska. Zawody spławikowe rozpoczęły się o godzinie 9.00 i trwały trzy godziny. Podczas liczeni punktów przez sędziów, pozostali uczestnicy posilali się smacznym żurkiem z dużą ...... więcej