0

Wyniki zawodów zobacz archiwum

XI Zawody Spławikowe o Puchar Telewizji Kablowej Antserwis z Wałcza.

Wyniki zawodów | 2014-09-10 | Publikujący: Koło ZŁOTA KACZKA Piła

W dniu 07.09.2014 r. na jeziorze Żwirkowym w okolicy Krępska , odbyły się XI Zawody Spławikowe o Puchar Telewizji Kablowej Antserwis z Wałcza. W zawodach uczestniczył Zarząd Koła oraz zaproszeni sponsorzy wspomagający nagrodami nasze koło. W zawodach uczestniczyło 15 zawodników. Zawody odbyły się w dwóch sektorach i dwóch turach. Pierwsza tura rozpoczęła się o godzinie 9.00 i druga tura o godzinie 13.00. W przerwie między turami zostały podliczone punkty i losowanie stanowisk. W między czasie zawodników częstowano kiełbaskami z grila. Pogoda ...... więcej

Zawody Spławikowe Młodzieży o Puchar Koszyc

Wyniki zawodów | 2014-09-09 | Publikujący: Koło ZŁOTA KACZKA Piła

Dnia 06.09.2014 r. na Zalewie Koszyce II odbyły się Zawody Spławikowe Młodzieży o Puchar Koszyc. Zawody organizowało Koło PZW Gwda i kończyły rywalizację młodzieży w "Grand Prix" Okręgu Nadnoteckiego PZW. Koło PZW Złota Kaczka reprezentowali: Cerajeski Patryk – zajął IV miejsce, Idzikowski Marcin - zajął VIII miejsce, Wolny Łukasz - zajął XI miejsce, W ogólnej klasyfikacji GP nasi reprezentanci zajęli miejsca: II miejsce - Cerajeski Patryk, V miejsce - Wolny Łukasz, VI miejsce - Idzikowski Marcin, Więcej na stronie: ...... więcej

Puchar Wójta Gminy Kaczory

Wyniki zawodów | 2014-09-01 | Publikujący: Koło ZŁOTA KACZKA Piła

W dniu 31.09.2014 r. na jeziorze Kopcze odbyły się Drużynowe Zawody Spławikowe o Puchar Wójta Gminy Kaczory. Zawody zaliczane do Grand Prix Okręgu Nadnoteckiego. W zawodach uczestniczyło 9 drużyn i troje zawodników indywidualnych. Sędzia Główny – Zbigniew Gogoliński. Nasze Koło Złota Kaczka reprezentowali: Kazimierz Robowski Radosław Włoch Wojciech Turowski Mimo wielkich starań , szczęście naszym zawodnikom nie dopisało. Zajęli dopiero szóste miejsce. I miejsce zajęli – Koło Wałcz Miasto, II miejsce zajęli – Koło Złota ...... więcej

VII Memoriał H. Baszaka.

Wyniki zawodów | 2014-08-07 | Publikujący: Koło ZŁOTA KACZKA Piła

W dniu 27.07.2014 r. na Zalewie Koszyce II Koło PZW „Policja” zorganizowało zawody spławikowe. VII Memoriał H. Baszaka. Z naszego koła Złota Kaczka startowało czterech zawodników. Radosław Włoch – zajął III miejsce. Wojciech Turowski – zajął VI miejsce. Ryszard Dymek – zajął XVIII miejsce. Kazimierz Robowski – zajął XVII miejsce. W zawodach uczestniczyło 21 zawodników. ... więcej

Relacja z Zawodów Spławikowych o Tytuł Mistrza Koła Złota Kaczka 2014r.

Wyniki zawodów | 2014-05-06 | Publikujący: Koło ZŁOTA KACZKA Piła

Koło nasze w dniu 04.05.2014 r. przeprowadziło zawody spławikowe o Tytuł Mistrza Koła PZW Złota Kaczka. Zawody odbyły się na rzece Noteć w pobliżu miejscowości Milcz. Pogoda nie dopisała. Rano mróz do -2° C , a w trakcie zawodów wiał silny wiatr przeszkadzający w zarzucaniu wędek. O godz. 7.00 Prezes Koła Ryszard Dymek dokonał otwarcie zawodów i przystąpiono do losowania stanowisk. Na zawody stawiło się zaledwie 9 seniorów i 3 juniorów. Najbardziej ambitnych ludzi w naszym kole . Większość członków to wygodnisie i ...... więcej

Relacja z Zawodów Otwarcia Sezonu 2014 r.

Wyniki zawodów | 2014-05-05 | Publikujący: Koło ZŁOTA KACZKA Piła

Relacja z Zawodów Otwarcia Sezonu 2014 r. Dzień 1 maja 2014 r. pogodny i słoneczny. Nad jeziorem Żwirkowym w Krępsku spotkali się członkowie naszego koła , na zawodach otwarcia sezonu. Na zawody zgłosiło się 5 juniorów i 15 seniorów. Otwarcie zawodów i losowanie stanowisk odbyło się o godz: 7.00 . Po losowaniu zawodnicy udali się na swoje stanowiska. Zawody spławikowe rozpoczęły się o godzinie 9.00 i trwały trzy godziny. Podczas liczeni punktów przez sędziów, pozostali uczestnicy posilali się smacznym żurkiem z dużą ...... więcej

Relacja z Zawodów Drużynowych o Puchar Złotej Kaczki z dnia 13.04.2014 r.

Wyniki zawodów | 2014-04-17 | Publikujący: Koło ZŁOTA KACZKA Piła

Dnia 13.04.2014r. odbyły się Zawody Drużynowe o Puchar Złotej Kaczki. Zawody zaliczane do GPx Okręgu Nadnoteckiego. Oficjalnego otwarcia dokonał Prezes Koła Złota Kaczka Ryszard Dymek. Po otwarciu komisja sędziowska przystąpiła do losowania sektorów oraz stanowisk. Do zawodów uczestnictwo swoje zgłosiło 10 drużyn oraz indywidualnie 10 juniorów. Rywalizację rozpoczęto o godz: 10.30 i trwała trzy godziny. Pogoda nie dopisała , rano padał deszcz a po trzech godzinach wiał porywisty wiatr. Po zakończeniu tury zawodów, sędziowie zliczali ...... więcej

Relacja z zawodów podlodowych z dnia 02.02.2014 r.

Wyniki zawodów | 2014-02-03 | Publikujący: Koło ZŁOTA KACZKA Piła

Relacja z zawodów Dnia 02.02.2014 r. rozegrane zostały pierwsze w tym roku, zawody wędkarskie naszego koła. Zawody podlodowe odbyły się na jeziorze Żwirkowym. Rywalizację rozpoczęto o godzinie 9.00 i trwała przez trzy godziny do 12.00 . W zawodach uczestniczyło 22 zawodników, w tym 2 juniorów. Po mroźnych dniach, pogoda w tym dniu dopisała. Było ciepło i bezwietrznie a i zawodnikom też z tego powodu dopisały humory. W trakcie podliczania wyników zawodów przez komisję sędziowską, zawodnicy przy ognisku, posilali się zupą grochową, ...... więcej

Zakończenie sezonu 2913 r.

Wyniki zawodów | 2013-09-10 | Publikujący: Koło ZŁOTA KACZKA Piła

Dnia 08.09.213 r. na zakończenie sezonu , odbył się zawody spławikowe członków naszego koła. Zawody rozegrano na jeziorze Żwirkowym. Startowało 18 zawodników w tym dwoje juniorów. Frekwencja nie dopisała. Być może to spowodowanie jest przemęczeniem minionym sezonem przez naszych członków. O godz. 7.00 Prezes Koła Ryszard Dymek dokonał otwarcia zawodów i losowano stanowiska. Zawody rozpoczęły się o godz. 9.00 i trwały do godz 12.00. Po ważeniu ryb komisja zliczyła punktację , zawodnicy posilili się kiełbasą z grila. Zawody w kategori ...... więcej

X Zawody Spławikowe o Puchar Telewizji Kablowej Antserwis z Wałcza.

Wyniki zawodów | 2013-09-05 | Publikujący: Koło ZŁOTA KACZKA Piła

W dniu 31.08.201 r. na jeziorze Żwirkowym w okolicy Krępska , odbyły się X Zawody Spławikowe o Puchar Telewizji Kablowej Antserwis z Wałcza. W zawodach uczestniczył Zarząd Koła oraz zaproszeni sponsorzy wspomagający nasze koło. Pierwszą turę zawodów rozpoczęto o godz 9.00 i trwała dwie godziny . W przerwie między turami zostały podliczone punkty i losowanie stanowisk. W między czasie zawodników częstowano kiełbaskami z grila. Druga tura rozpoczęła się o godzinie 13.00 i zakończyła o godz. 15.00. Po zakończeniu zawodów wszyscy uczestnicy ...... więcej