Zebranie Sprawozdawcze Koła za 2011 r.

Aktualności | 2012-02-22 | Publikujący: Koło ZŁOTA KACZKA Piła

W dniu 24-02-2012r odbyło się walne zebranie sprawozdawcze Koła PZW ZŁOTA KACZKA , na które przybyło 19 członków.

Wszystkich przybyłych członków powitał Prezes Koła Ryszard Dymek. Przewodniczącym zebrania został wybrany kol. Ryszard Dymek, a w komisji Uchwał i Wniosków Rutecki Kazimierz, Andrzej Satkowski i Włoch Radosław.

Przyjęto sprawozdanie z działalności  i finansów Koła oraz komisji rewizyjnej, które przedstawił Mariusz Drożdż.

Podjęto też Uchwałę o zmianie nazwy koła na Koło PZW Złota Kaczka oraz zmieniona została siedziba koła. Obecna siedziba jest w budynku Okręgu ,na ulicy Śniadeckich 136/4

Na zakończenie zebrania Prezes podziękował wszystkim za poruszone tematy i udział w dyskusjach w których zostały przyjęte wszystkie złożone wnioski.