Turniej i konkursy na rok 2011 ogłoszone przez Komisję ds. Młodzieży

Aktualności | 2011-01-13 | Publikujący: Koło ZŁOTA KACZKA Piła

Miło nam poinformować Koleżanki i Kolegów, zwłaszcza najmłodszych, że Okręgowa Komisja ds. Młodzieży ogłosiła ponownie:

- Turniej Wiedzy Wędkarskiej - już XI. edycja tego niezwykle popularnego wśród dzieci i młodzieży turnieju teoretyczno-praktycznego, w którym udział wziąć mogą drużyny reprezentujące Koła, Kluby i Sekcje Młodzieżowe w składzie trzyosobowym w dwóch kategoriach wiekowych: do 13 lat oraz od 14 do 16 lat.

- konkurs fotograficzny "CZYSTE WODY - ZDROWE RYBY" - kolejna edycja równie popularnego konkursu, którego celem jest zwrócenie uwagi dzieci i młodzieży na piękno sportu wędkarskiego, ochronę środowiska naturalnego, czystość naszych wód i ochrona rybostanu oraz na możliwość spędzenia wolnego czasu na łonie natury.

Dodatkowo Komisja ogłosiła konkurs dla dorosłych, ale związany z dziećmi i młodzieżą: Najaktywniejsze Koło PZW Okręgu Nadnoteckiego w zakresie pracy z młodzieżą, którego celem jest zainteresowanie Kół PZW pracą z młodzieżą poprzez szkolenia pogłębiające wiedzę ekologiczną, wędkarską, sport oraz organizację zawodów i innych form aktywnego wypoczynku. Konkurs będzie dotyczył działalności za cały rok i ogłaszany będzie w latach następnych.

Zachęcamy gorąco wszystkich do uczestnictwa oraz rozpropagowywania turnieju i konkursów wśród członków własnych kół.