Zebranie sprawozdawcze za 2018r.

Komunikaty | 2019-02-28 | Publikujący: Koło ZŁOTA KACZKA Piła

Zebranie sprawozdawcze za 2018r

Dnia 27.02.2019r. odbyło się Zebranie Sprawozdawcze Koła PZW Złota Kaczka w Pile, za rok 2018.

Jak  na tak duże koło (488 członków) frekwencja nie dopisała. Członkowie nie angażują się  w działalność koła i  wymagają dużo nie dając nic od siebie.

Zebranie otworzył Prezes Koła Ryszard Dymek i przedstawił sprawozdanie z działalności koła za 2018r. Sprawozdanie z działalności finansowej Koła przedstawił Mariusz Drożdż, a kol. Zbigniew Przybylski odczytał sprawozdanie Komisji Rewizyjnej.

Jednogłośnie zatwierdzono Plan Pracy Koła na 2019 rok, Preliminarz Wydatków na 2019r.  oraz uchwały i wnioski.

Odwołany został ze stanowiska W-ce Prezesa ds. Sportu kol. Paweł Miśta  a powołano na to stanowisko kol. Przemysława Pietrzyckiego.

W zebraniu uczestniczył także przedstawiciel ON PZW w Pile kol. Jezierski Józef.

W wolnej dyskusji dominowała walka z kłusownictwem i problemami z prawem które uniemożliwia organom powołanym do kontroli, na skutecznej walce z tym procederem.