Zebranie sprawozdawcze Koła Złota Kaczka za 2015 r.

Aktualności | 2016-03-26 | Publikujący: Koło ZŁOTA KACZKA Piła

Zebranie sprawozdawcze za 2015r

Dnia 21.03.2016 r. odbyło się zebranie sprawozdawcze Koła Złota Kaczka za rok 2015.

W zebraniu uczestniczyło 20 członków koła. Jest to bardzo mała ilość na tak duże koło PZW.

Zebranie otworzył i porządek zebrania przedstawił , Prezes Koła Ryszard Dymek. Porządek zebrania został przez zebranych przyjęty jednogłośnie. Przewodniczącym Zebrania  wybrano Ryszarda Dymka a na Sekretarza Kazimierza Robowskiego.

Sprawozdanie z działalności koła za 2015 rok odczytał Przewodniczący Zebrania. Sprawozdanie Komisji Rewizyjnej przedstawił kol. Zbigniew Przybylski a sprawozdanie finansowe Mariusz Drożdż.

Na zebraniu przyjęty został plan pracy Koła PZW Złota Kaczka oraz preliminarz wydatków na 2016 rok.  który przyjęto przez członków koła jednogłośnie.

Kolega Radosław Włoch został odznaczony Odznaką  za Zasługi  dla PZW.

Dalsza część zebrania to wolna dyskusja, po której zebranie zakończono.

Wybrane informacje:

Koło nasze posiada obecnie 430 wędkarzy w tym 11 członków uczestników (młodzież).

Jezioro Żwirkowe zarybiono w 2015 roku: 200 kg szczupaka, 200 kg karpia kroczka, 150 kg lina oraz 50 kg amura.

Reprezentacja naszego Koła odniosła wiele sukcesów w dyscyplinie spławikowej na szczeblu Okręgu Nadnoteckiego.

III miejsce w drużynowych zawodach o puchar „Złotej Kaczki”. II miejsce o puchar „Burmistrza Miasta Chodzież”. II miejsce w zawodach o puchar „Wójta Gminy Kaczory”. I miejsce w drużynowych zawodach o puchar „Wójta Gminy Chodzież”.

Ogólnie w całym cyklu GRAND PRIX Okręgu, reprezentacja naszego Koła znalazła się na

III miejscu.

Radosław Włoch wygrał cały cykl zawodów spławikowych GRAND PRIX  Okręgu Nadnoteckiego PZW.